Darmowa dostawa

Szampon nawilżający, ułatwiający usuwanie podszerstka, SmartWash 50 DeShed Shampoo 473 ml- marki Chris Christensen
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szampon nawilżający, ułatwiający usuwanie podszerstka, SmartWash 50 DeShed Shampoo 473 ml- marki Chris Christensen
Profesjonalny szampon odliniający o działaniu nawilżającym i wygładzającym
Chris Christensen SmartWash 50 DeShed to wysoce skoncentrowany (50:1), delikatny szampon groomerski zaprojektowany specjalnie w celu redukcji linienia i łatwego usuwania luźnej sierści oraz podszerstka. Bogata, nawilżająca formuła skutecznie rozluźnia martwe włosy, jednocześnie pielęgnując skórę i strukturę włosa. Idealny do pielęgnacji psów z podszerstkiem, zapewnia czyste, lśniące i zdrowo wyglądające futro – bez nadmiernego szczotkowania. Subtelny, egzotyczny zapach bananowo-kokosowy dodatkowo umila pielęgnację.
DZIAŁANIE:
-
Skutecznie usuwa luźne, martwe włosy i nadmiar podszerstka
-
Ułatwia rozczesywanie nawet przy splątanej, skołtunionej sierści
-
Zmiękcza i nawilża włos, zapobiegając jego łamaniu
-
Skraca czas szczotkowania oraz ogranicza codzienne linienie
-
Nie podrażnia skóry – odpowiedni także dla wrażliwych psów
-
Pozostawia sierść świeżą, gładką i błyszczącą
-
Subtelny, bananowo-kokosowy zapach
PRZEZNACZENIE:
-
Dla psów z podwójną sierścią i obfitym podszerstkiem (np. husky, owczarki, retrievery)
-
Do regularnego stosowania w sezonie linienia i poza nim
-
Polecany dla groomerów i właścicieli psów, którzy chcą zminimalizować linienie w domu
-
Dla psów z problemem splątanej lub trudnej do opanowania sierści
-
Doskonały do użycia przed trymowaniem lub czesaniem podszerstka
Sposób użycia:
-
Rozcieńczyć szampon w proporcji 50:1.
-
Nałożyć na mokrą sierść i delikatnie wmasować do uzyskania piany.
-
Pozostawić na 3–5 minut, aby składniki aktywne mogły zadziałać.
-
Spłukać dokładnie letnią wodą.
-
W razie potrzeby powtórzyć.
-
W trakcie lub po kąpieli można wspomóc działanie za pomocą grzebienia typu T-Rake.
Cechy charakterystyczne Szamponu nawilżającego do usuwania podszerstka :
- Pojemność: 437ml
- Rodzaj: Szampon
- Działanie: Usuwa luźne, martwe włosy
- Przeznaczenie: Do regularnego stosowania w sezonie linienia i poza nim
- Typ szaty: Każda
Wskazówka:
Niezależnie od tego, czy Twój zwierzak bierze udział w wystawach, jego sierść zasługuje na specjalne traktowanie. Z odżywkami i szamponami marki Chris Christensen zadbasz o swojego zwierzaka nawet we własnym domu, jak o prawdziwego championa.

CaniLove to połączenie pasji i miłości do zwierząt. Misją naszej firmy jest dostarczanie właścicielom czworonogów produktów najwyższej jakości. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. klatki, transportery, szelki, obroże, smycze, ubranka, karmy dla psów i wiele innych. Każdy posiadacz psa w CaniLove znajdzie produkty idealnie dobrane do konkretnej rasy czworonoga.
facebook